Miniaturní 3D tisk? ANO!

Vlastním Photon S od firmy Anycubic, malou, domácí 3D SLA tiskárnu. To jen tak v úvodu 🙂

A mimo vlastní tisk, sem tam vyzkouším, co vše zvládne a kde až jsou hranice této skvělé 3D tiskárny.

Osobně upřednostňuji tisk z resinu před filamentem. Můžete si přečíst +/- každého tisku zde:

Níže se můžete mrknout na moje výtisky, které jsem zkoušel. Pokud máte nějaké miniaturní tisky také, pochlubte se v komentářích, sdílejte je ve svém profilu nebo nám je zašlete na email a vytvoříme zde galerii uživatelů.

První mikro tisk jsem si vyzkoušel na modelu Kosmika, ze seriálu Červený trpaslík. Nevěřil jsem, že při takové velikosti to zvládne ty maličkaté detaily… a Photon S mě velice překvapil!

Rozměr:  5,0 x 3,5

 

Další z miniaturních tisků co jsem zkusil byl model Tragediana. Měl jsem volné místo na podložce, tak jsem tam jen tak hodil řadu 1-6 cm postav. Pravda, moc jsem si nehrál se supportama. Nechal jsem je tam automaticky doplněné slicerem od Anycubicu, což se odrazilo na 1cm kousku, kdy to nehodilo podporu pro levou ručičku (moje chyba, moc ty podpory nekontroluju). Ale i tak, jsem s tiskem spokojený 🙂

Rozměr:  1 – 6 cm

 

 

Další minitisk jsem zkusil na modelu smrťáka T-Rexe, zajímalo mě, jak se Photon S popere s jeho zuby 🙂 no… posuďte samy.

Ani mi nešlo to pořádně vyfotit na makro, jak maličké ty zoubky jsou.

Rozměr  5,0 x 2,0

 

 

A posledním tiskem v mini měřítku byla ALIEN GUN 🙂 zkusil jsem s náklonem i bez. Výsledek totožný. Zajímalo mě hlavně, jak to zvládne zaměřovače. Opět Photon S nezklamal!!!

Rozměr  2,5 x 1,6

 

 

Máte vlastní miniaturní tisky? Pošlete nám fotky na email, nebo do komentářů 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x